ÜRÜNLERİMİZ / Antimikrobiyeller

 Benzoik asit (E210)  Gıdalarda mikrobiyolojik bozulmayı önlemek için kullanılır. Meyve suyu, marmelat, reçel, gazlı içecekler, turşular, ketçap, salata ve soslarda, konserve ürünlerde, salamura et ve balık üretimi için kullanılır.

 Potasyum sorbat(E202)  Küfler ve mayalara karşı etkilidir. Peynir, şarap, yoğurt, kurutulmuş etler, içecekler(meyveli içecek, meşrubat, şurup, milkshake), unlu mamüllerde kullanılır.

 Sodyum benzoat (E211)  Gıdalarda mikrobiyolojik bozulmalara karşı koruyucu olarak kullanılır. Gıda sektöründe gazlı içecekler de, ketçaplarda, soslarda, turşularda, marmelatlarda, reçellerde, margarin, zeytin üretiminde, işlenmiş balık ürünlerinde ve şekerlemelerde yaygın olarak kullanılır.

 Sodyum metabisülfit (E223)  Sodyum metabisülfit dezenfektan, antioksidan ve koruyucu madde olarak kullanılır. Meyve özütleri ve şekerlemelerde, kurutulmuş meyve ve sebzelerde, dondurulmuş ürünlerde, şarap ve bira yapımında kullanılır.

 Sorbik asit (E200)  Sorbik asit ve tuzları gıdalarda maya, mantar, küf gelişimini önlemek için kullanılır. Gıdalarda yaygın kullanım alanı vardır. İçecekler (meyve suları, gazlı içecekler, limonata), süt ürünleri (yoğurt, peynir), balık ve deniz ürünleri, yağ bazlı ürünler, meyve ve sebze ürünleri (kurutulmuş meyveler, turşular), unlu mamüller, şekerlemeler, reçel, jöle, marmelat de ürünleri eşitli peynirler ve peynirli ürünler, hububat ürünleri, reçel, jöle ve marmelatlar, soslarda kullanılmaktadır.

 Kalsiyum propiyonat(E282)  Unlu mamüllerde küf gelişimini engellemede kullanılan bir antimikrobiyaldir. Gıda sanayinde ekmek, diğer unlu mamüller, et ürünlerinin işlenmesinde, süt ürünlerinde kullanılır.

 

 
 
A few replica rolex days ago the move, his wife in the finishing replica watches time pulls out of the bookcase watch, not uk replica watches to use traces, just on the case cracked a replica rolex crack. His wife to give it to me, questioning is there a story or case crack the so why Lord your rolex replica watches preserved, homes are not allowed to be taken out.
 
As İleri Gıda Müh. İn? San. ve Tic. Ltd. Şti.
İSTO?C Plaza 10.Kat No: 85 Bağcılar / İSTANBUL
Tel.: +90 212 659 43 25 - Fax.: +90 212 659 75 65
info@asgidakimyasallari.com
Alışveri?Sitesi Çadır Şemsiye Detoks Cihaz?/font>
, who has been instrumental in the success of the Fendi brand over the last 30 years.