ÜRÜNLERİMİZ / Ya��lar

 Shorteningler (Palm Yağı; SMP: 36-39, 39-41)  

 Bisküvilik Yağlar  

 Çikolata İçin Yağlar  

 Kaplama Yağları  Özellikle çikolata kaplamaları, badem ceviz gibi ürünlerin kaplanmasında ve pastanecilik ürünleri için pastaların kaplanmasında kullanılan yağdır.

 Tava Yağları  Ekmek ve kalıptan ayrılması zor olan kek, pandispanya, muffin gibi pastanecilik ürünleri için üretilmiş bitkisel bazlı ürünlerdir. Ürünler pnömatik sprey sistemlerinde kullanım için uygundur. Kullanılacak urunun yapısına, özelliklerine ve içeriğine göre farklı çözümler sunulabilmektedir.

 

Soya unu, soya konsantresi ya da izole soya proteini, fırıncılık ürünlerinde, besin değeri artırmak amacıyla zenginleştirilmiş bisküvi, kek ve ekmeklerde kullanılır. Et ürünlerinde ise soya proteini tektürde sağladığı fayda ve maliyet avantajı sayesinde, özellikle işlenmiş et ürünlerinin kesilmesini kolaylaştırma amacıyla kullanılır.
 
 
A few replica rolex days ago the move, his wife in the finishing replica watches time pulls out of the bookcase watch, not uk replica watches to use traces, just on the case cracked a replica rolex crack. His wife to give it to me, questioning is there a story or case crack the so why Lord your rolex replica watches preserved, homes are not allowed to be taken out.
 
As İleri Gıda Müh. İn? San. ve Tic. Ltd. Şti.
İSTO?C Plaza 10.Kat No: 85 Bağcılar / İSTANBUL
Tel.: +90 212 659 43 25 - Fax.: +90 212 659 75 65
info@asgidakimyasallari.com
Alışveri?Sitesi Çadır Şemsiye Detoks Cihaz?/font>
, who has been instrumental in the success of the Fendi brand over the last 30 years.