ÜRÜNLERİMİZ / Jelle��tiriciler ve K��vam Artt��r��c��lar

 Guar Gum (E412)  Kıvam arttırıcı, emülgatör, stabilizatör, film oluşturucu, hacim arttırıcı olarak kullanılır. Unlu mamüller, süt ürünleri, et ürünleri, dondurma, çorbalar, sos ve çeşniler, salatalar, mayonez, ketçap, içeceklerde (limonata, aromalı içecekler, toz içecek) kullanılır.

 Gum Arabik (E414)  Kıvam arttırıcı, emülgatör ve hacim arttırıcı olarak kullanılır. Lokum, şekerleme, dondurma, sakız, puding, salata sosları, içecek karışımları gibi çok çeşitli alanlarda kıvam verici olarak kullanılır.

 Jelatin (80-140-160-200-220-240)Bloom  Stabilizatör, kıvam arttırıcı, yapıyı geliştirici olarak kullanılır. Reçeller, jöleler, şekerlemeler, helva, tatlılar, pudingler, meyve suları, çorbalar, soslar, et ürünleri, krem peynirler, margarin, dondurma, yoğurtlarda kullanılır.

 Karboksi Metil Selüloz (CMC) (E466)  Gıdalarda kıvam arttırıcı, buz kristallerinin oluşumunu kontrol edici, yapıyı geliştirici, topaklanmayı önleyici, berraklaştırıcı, su tutucu, film oluşturucu olarak kullanılır. Unlu mamüller, tatlılarda, dondurulmuş tatlılarda, pudinglerde, pasta kremasında, krem peynirlerde, içeceklerde, soslarda, dondurmalar, diyet ürünleri, şekerlemelerde kullanılır.

 Mikrokristalin Selüloz (MCC) (E460)  Gıdalarda emülgatör, hacim arttırıcı, kıvam arttırıcı, topaklanmayı önleyici, yağ ikame edici, saydamlaştırıcı olarak kullanılır. Dondurulmuş tatlılar, kremşanti, süt ürünleri, peynir, içecekler, pastalar, dondurmalar, dolgu maddeleri, soslar ve çorbalarda kullanılır.

 Ksantan Gum (E415)  Gıda endüstrisinde kıvam arttırıcı, emülgatör, stabilizatör, hacim oluşturucu ve yapıyı geliştirici olarak kullanılır. Soslarda, mayonez, ketçap, çorbalar, içecekler, unlu mamüller, süt ürünleri, salamuralarda kullanılır.

 Karragenan(Rafine -Yarı Rafine)(E407)  Jelleştirici, kıvam arttırıcı ve stabilizatör olarak kullanılır. Dondurma, dondurulmuş ürünler, çikolatalı sütler, sütlü tatlılar, toz süt ürünleri, peynirler, et ürünleri, reçeller, jöleler, soslar ve içeceklerde kullanılır.

 Lifler (Buğday, Selüloz)  Gıda sanayinde kalorisiz kabartıcı ajan, ağız hissini geliştirme, su ve yağ bağlayıcı, yapıyı iyileştirme amaçlarıyla kullanılır. Çikolata, bisküvi, kek, kurabiye, unlu mamüller, pastacılık, et ürünleri, tahıl gevrekleri, diyet ürünleri, sakız ve şekerlemelerde kullanılır.

 

 
 
A few replica rolex days ago the move, his wife in the finishing replica watches time pulls out of the bookcase watch, not uk replica watches to use traces, just on the case cracked a replica rolex crack. His wife to give it to me, questioning is there a story or case crack the so why Lord your rolex replica watches preserved, homes are not allowed to be taken out.
 
As İleri Gıda Müh. İn? San. ve Tic. Ltd. Şti.
İSTO?C Plaza 10.Kat No: 85 Bağcılar / İSTANBUL
Tel.: +90 212 659 43 25 - Fax.: +90 212 659 75 65
info@asgidakimyasallari.com
Alışveri?Sitesi Çadır Şemsiye Detoks Cihaz?/font>
, who has been instrumental in the success of the Fendi brand over the last 30 years.