HAKKIMIZDA

As İleri Gıda 2004 yılı itibariyle gıda sektörüne hammadde ve gıda katkı maddelerini ithalat ve lokal satış yapmak üzere girmiş dinamik bir firmadır. Bugün, düşmeyen temposu ve iş ahlakı ile dünya piyasasının saygın firmaları arasında yerini almıştır.

As İleri Gıda olarak büyük kalmanın büyük olmaktan daha önemli olduğunu biliyor ve bunun için kaliteden vazgeçmiyoruz. Çünkü tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile uzun vadeli, güvenilir ilişkiler kurmanın yolunun dürüstlük ve özveriden geçtiğini biliyoruz.

Firmamız gıda sektöründe dünyadaki gelişmeleri her an takip etmekte ve ihtiyaçlara doğru cevaplar verebilmek için geniş bir yelpazeden bakarak en kaliteli ürünleri seçmektedir. İzlediği bu yolla konularında dünya devi olmuş firmaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Sahip olduğu altyapı ve tecrübesiyle her türlü hammadde ve gıda katkı maddesi ihtiyacını karşılayabilecek potansiyele sahip güler yüzlü firmamız As İleri Gıda Kimyasalları ile tanışmadan karar vermeyin…

“Bizimle çalışmak pozitif bir deneyimdir”.

 
 
A few replica rolex days ago the move, his wife in the finishing replica watches time pulls out of the bookcase watch, not uk replica watches to use traces, just on the case cracked a replica rolex crack. His wife to give it to me, questioning is there a story or case crack the so why Lord your rolex replica watches preserved, homes are not allowed to be taken out.
 
As İleri Gıda Müh. İn? San. ve Tic. Ltd. Şti.
İSTO?C Plaza 10.Kat No: 85 Bağcılar / İSTANBUL
Tel.: +90 212 659 43 25 - Fax.: +90 212 659 75 65
info@asgidakimyasallari.com
Alışveri?Sitesi Çadır Şemsiye Detoks Cihaz?/font>
, who has been instrumental in the success of the Fendi brand over the last 30 years.