TEMSİLCİLİKLERİMİZ / DP SUPPLY

DP Supply BV’nin ana faaliyeti, sıvı süt/krema, süt tozu ve süt yağının ikamesi olabilecek; gıda sektöründe sürekli değişen ihtiyaçları karşılamak için yeni metotlar geliştirmektir. Son teknolojiye uygun üretim üniteleri ve yetenekli geliştirme ekibiyle DP Supply BV, süt ürünlerinin toz şeklindeki alternatiflerini tasarlayıp üretmektedir.

Dp supply BV’nin ürünleri;
• Creamics serisi
• Dairics serisi
• Fattics serisi

Creamics serisi: Kahve, kahve karışımları, çay ve kakaolu içeceklerde kullanılan kahve kremaları ve beyazlatıcıların yanı sıra çorba ve soslarda kullanılan yağ tozlarını kapsamaktadır. Ayrıca vending makinelerinde kullanılan cappucino toppingler bu grupta yer almaktadır. Fonksiyonları; hacim verme, kremalaştırma, emülsiyon yapma, köpük yapma ve beyazlatmadır. Uygulama alanları; fırıncılık ürünleri, kahve, kahve karışımları, çay ve kakaolu içecekler gibi sıcak içecekler, , patates, çorba ve soslardır.

Dairics serisi: Bitkisel yağ bazlı ve taşıyıcı olarak yağsız süttozu ve peyniraltı suyu içeren tam yağlı süttozu ikamesi grubudur. Uygulama alanları: fırıncılık ürünleri, dondurma ve keklerdir.

Fattics serisi: Sprey kurutulmuş yağ tozu olup %80’e kadar bitkisel yağ içerir. Uygulama alanları; fırıncılık ürünleri, dondurma tozları, pasta ve patates.
 

 
 
 
A few replica rolex days ago the move, his wife in the finishing replica watches time pulls out of the bookcase watch, not uk replica watches to use traces, just on the case cracked a replica rolex crack. His wife to give it to me, questioning is there a story or case crack the so why Lord your rolex replica watches preserved, homes are not allowed to be taken out.
 
As İleri Gıda Müh. İn? San. ve Tic. Ltd. Şti.
İSTO?C Plaza 10.Kat No: 85 Bağcılar / İSTANBUL
Tel.: +90 212 659 43 25 - Fax.: +90 212 659 75 65
info@asgidakimyasallari.com
Alışveri?Sitesi Çadır Şemsiye Detoks Cihaz?/font>
, who has been instrumental in the success of the Fendi brand over the last 30 years.