TEMSİLCİLİKLERİMİZ / EMSLAND GROUP 

Emsland Nişasta işleme endüstrisi için bitkisel hammaddeye dayalı yenilikçi ürünler üreten uluslararası odaklı orta ölçekli bir firmadır. Gıda sektörü ve teknik uygulamalar için patatese dayalı geleneksel nişasta üretimi ve özel türevlerinin yanı sıra, yüksek kaliteli performans ürünleri de bulunmaktadır. Bitki bazlı protein ve lifler ürün yelpazesini tamamlamaktadır. Uygulama alanları çok çeşitlidir ve gıda uygulamaları yanında katkı maddeleri, yapıştırıcılar, hayvan yemi, yapı, tekstil gibi sektörler üzerinde en büyük hammadde tedarikçi firmasıdır.

Piyasada bulunan gıda ürünleri ile ilgili tüketicilerin talepleri sürekli olarak artmaktadır. Tüketici ürünlerin basit ve hızlı hazırlanmasını talep etmektedir. Ayni zamanda ürünlerin tat ve görünüm açısından güzel, bunun yanında besin ögelerinin, kriterlere uygun olması istenmektedir. Bu bağlamda Emsland grup, gıda sektörü için bir çok fonksiyonel çözüm sunmaktadır.

Patates kökenli nişasta başarılı bir şekilde gıda sanayinin birçok sektöründe kullanılmaktadır. Emsland Grubun urun yelpazesinde bulunan proteinler ve lifler her türlü gıda üretimi için vazgeçilmez ürünler olup. Birçok durumda bu sadece gıda maddesi olarak değil, ayrıca inceltici, emülgatör, bağlayıcı ya da yeni dokular oluşturmak için katkı maddesi olarak kullanılabilmektedir.

Nişasta türevleri, proteinler, liflerin yanı sıra patates flakes ve –granules mevcuttur. Ürünlerin kullanım alanları ise şekerlemeler, sakızlar, patates ürünleri, süt ürünleri, konserve gıda, dondurulmuş gıdalar, fırıncılık ürünleri, aperatifler, cipsler, tatlılar, çorbalar, soslar, marmelatlar ve reçeller, meyve dolguları, içecekler, ketçap, mayonez, bebek maması, perakende ve catering ürünleri gibi birçok üründe kullanılmaktadır.

Ürünler;
  • Doğal Patates Nişastası
  • Modifiye Patates Nişastaları
  • Flakes

Website: http://www.emsland-group.de/en/home/home.html
Katalog Link: http://www.emsland-group.de/files/image-broschuere-eng.pdf


 


 

 
 
 
A few replica rolex days ago the move, his wife in the finishing replica watches time pulls out of the bookcase watch, not uk replica watches to use traces, just on the case cracked a replica rolex crack. His wife to give it to me, questioning is there a story or case crack the so why Lord your rolex replica watches preserved, homes are not allowed to be taken out.
 
As İleri Gıda Müh. İn? San. ve Tic. Ltd. Şti.
İSTO?C Plaza 10.Kat No: 85 Bağcılar / İSTANBUL
Tel.: +90 212 659 43 25 - Fax.: +90 212 659 75 65
info@asgidakimyasallari.com
Alışveri?Sitesi Çadır Şemsiye Detoks Cihaz?/font>
, who has been instrumental in the success of the Fendi brand over the last 30 years.