TEMSİLCİLİKLERİMİZ / MEAT CRACKS 

Meat Cracks; et, kümes hayvanları, sosis, salam ve sucuk üreticileri için baharat karışımları, starter kültürleri, koruyucular, katkı maddeleri ve müşteriye özel çözümler üreten ve geliştiren bir firmadır. Meat Cracks son teknolojiyi kullanan üretim tesisleriyle hizmet vermektedir. Almanya, Mühlen merkezli olan Meat Cracks, kişiye özel çözümleri ile dünyanın her noktasına ürünlerini ulaştırmaktadır. Bu ürünler kısaca;

Ekmek ve kalıpdan ayrılması zor olan pastanecilik ürünleri için kullanılan ayırma ajanları yüksek ayırım gücüne sahiptir ve özellikle 50º C’nin üzerindeki sıcaklıklarda pişirilen ürünler için bitkisel yağlardan ve vakslardan üretilmiştir.

  • Starter ve koruyucu kültürler, üretimleri hijyen kuralları çerçevesinde Meat Cracks a e ait laboratuvarlarda yapılmaktadır.
  • Baharat karışımları ve katkı maddeleri, damak zevkine göre kişiye özel üretim yapılmaktadır.
  • Et ve kümes hayvanları için hızlı ve kolay üretim yapılmasını sağlayan çözümler.
  • Antioksidanlar

Meat Cracks, müşterilerinin sorunlarını çerçevesinde danışmanlık ve çözüm odaklı projeler geliştirmek amacı ile deneyimli ve profesyonel bir ekibe sahiptir. Müşterinin arzusuna göre üretilen özel ürünler sayesinde optimize bir urun elde edilir ve müşterinin talepleri eksiksiz olarak karşılanmış olur.

Meat Cracks güçlü ve yenilikçi yapısı ile son teknolojiyi ve bileşenleri kullanarak piyasadaki en yüksek kalite urunu sunmanın yanında, kendini geliştirmeyi hiç bir zaman durdurmayarak müşterilerine en iyi ürünleri sağlamak amaçlı araştırmalarını ve geliştirmelerini sürdürmektedir.

Web Sitesi : http://meatcracks.de/en/index.php
Katalog : http://www.meatcracks.de/en/download_centre/download/120087_MC_Image_GB_low.pdf


 


 

 
 
 
A few replica rolex days ago the move, his wife in the finishing replica watches time pulls out of the bookcase watch, not uk replica watches to use traces, just on the case cracked a replica rolex crack. His wife to give it to me, questioning is there a story or case crack the so why Lord your rolex replica watches preserved, homes are not allowed to be taken out.
 
As İleri Gıda Müh. İn? San. ve Tic. Ltd. Şti.
İSTO?C Plaza 10.Kat No: 85 Bağcılar / İSTANBUL
Tel.: +90 212 659 43 25 - Fax.: +90 212 659 75 65
info@asgidakimyasallari.com
Alışveri?Sitesi Çadır Şemsiye Detoks Cihaz?/font>
, who has been instrumental in the success of the Fendi brand over the last 30 years.