TEMSİLCİLİKLERİMİZ / NEW FOODS 

NEW Foods elli yıllık iş hayatı boyunca geniş kaynak bulma, seçme, taze ürün işlemede ve kurutulmuş hammaddelerde deneyim kazanmıştır. Gıda endüstrisinde kurutulmuş hammaddeler konusunda piyasalar ve özellikleri hakkında gerekli geniş bilgisi ile New Foods güvenilir bir firmadır. Sürekli kalite ve izlenebilirlik New Foods’un değerlerindendir. Vakumlu kurutmadaki kırk yıllık deneyimleri ve kararlılıkları MVD İşleme (Modifiye Vakum Kurutma) teknolojisini keşfetmelerinde güçlü bir etken.

New Foods çeşitli inovatif kurutma teknolojileri kullanarak şekerleme, içecek, dondurma ve tatlı endüstrilerinde gıda hammaddeleri üretir.

New Foods ISO 9001 ve ISO 14001 standartlarına uygun olarak modern, etkili ve son derece esnek, üretim teknikleri ile endüstri ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.
Ürünler
  • The Polpavera: Suda tamamen çözünmez. Flake ve granül: meyve püresinden elde edilir.
  • The Gardenfresh: Mükemmel aroma özellikleri ve iyi çözünürlük özelliklerine sahiptir. Meyvenin kendisinden elde edilir.
  • The Crispy flakes: Meyve püresinden elde edilir Dondurma sektörü için geliştirilmiştir.

Web Sitesi http://www.newfoods.it/


 


 

 
 
 
A few replica rolex days ago the move, his wife in the finishing replica watches time pulls out of the bookcase watch, not uk replica watches to use traces, just on the case cracked a replica rolex crack. His wife to give it to me, questioning is there a story or case crack the so why Lord your rolex replica watches preserved, homes are not allowed to be taken out.
 
As İleri Gıda Müh. İn? San. ve Tic. Ltd. Şti.
İSTO?C Plaza 10.Kat No: 85 Bağcılar / İSTANBUL
Tel.: +90 212 659 43 25 - Fax.: +90 212 659 75 65
info@asgidakimyasallari.com
Alışveri?Sitesi Çadır Şemsiye Detoks Cihaz?/font>
, who has been instrumental in the success of the Fendi brand over the last 30 years.