TEMSİLCİLİKLERİMİZ / VICTORIA GROUP 

SOJAPROTEIN

Sojaprotein Sırbistan’ın en büyük soya isleme fabrikasıdır. Urun çeşitliliği ve urun kalitesi ayrıca yılda 250,000 ton üretim kapasitesi ile Orta ve Doğu Avrupa’nın en önemli soya isleme fabrikalarındandır. Ayni zamanda Sojaprotein günümüzde az sayıda olan GDO’ suz urun sunmakta olup ve bu ürünleri dünyanın birçok ülkesine ihraç etmektedir.

Avrupa Birliği, CEFTA ve EFTA, Rusya, Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’ya 2012 yılında satısı gerçekleştirilen ürünlerden elde edilen 56 milyon Euro’yu aşan ihracat gelirinin büyümesindeki yardımcılardan biride kalite standartları ve belgeleri olmuştur. Bunlar ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, OHSAS 18001 dahil, GMP +, KOSHER ve HELAL sertifikaları; Non-GMO Identity Preserved (IP) sertifikası - urunun izlenebilirliğini ve genetik saflık korunması sağlamak amaçlı kullanılmaktadır.

Sojaprotein; proteinden yağlara kadar geniş bir soya urunu yelpazesine sahiptir. Bu ürünler soya protein konsantresi, soya unu, teksture soya proteini, izole soya proteini alternatifi, işlenmemiş yağ, soya lestindir.

Sojaprotein 2002 yılında Victoria gruba katılarak büyümesini çok hızlandırmıştır. İhracatını dokuz kat arttırmanın yanında Victoria gruba katılarak üretim miktarını 126.000 tondan 250.000 tona gelirini ise 59 milyon Euro’dan 133 Milyon Euro’ya çıkarmıştır.


Ürünler
  • Soya Lestini
  • Teksture soya proteini
  • Soya proteini ikamesi
  • Soya Unu
  • Izole soya proteini

Website: http://www.victoriagroup.rs/en
Katalog http://www.victoriagroup.rs/sites/default/files/katalozi/sojaprotein_engleski.pdf

VICTORIAOIL

Victorio Oil in basılıca üretimi rafine ve rafine edilmemiş yağlar, biyodizel ve protein odaklı gıdalar olarak sıralanır. Şirkete yapılan büyük yatırımlar ile büyümesi Victoria grup a katılmasıyla başlamıştır. Bu katılmadan sonra Victoria Oil üretim kapasitesini yükseltip, daha modern ve teknolojik bir yapıya bürünmüştür. Günümüzde fabrika yaklaşık olarak yılda 220,000 ton Ayçiçek tohumu ve 85,000 ton soya fasulyesi işlemektedir.

Victoria oil in kaliteden odun vermeyen bir firma olmasının yanında bütün dünyada saygınlığı olan sertifikalarda sahiptir. Bu sertifikalar: ISO 9001, HACCP, ISO 14001, OHSAS 18001, KOSHER, HALAL, IFS Food, GMP+B2 (2010) ve ISCC.


Ürünler
  • Ayçiçeği Lestini


 


 

 
 
 
A few replica rolex days ago the move, his wife in the finishing replica watches time pulls out of the bookcase watch, not uk replica watches to use traces, just on the case cracked a replica rolex crack. His wife to give it to me, questioning is there a story or case crack the so why Lord your rolex replica watches preserved, homes are not allowed to be taken out.
 
As İleri Gıda Müh. İn? San. ve Tic. Ltd. Şti.
İSTO?C Plaza 10.Kat No: 85 Bağcılar / İSTANBUL
Tel.: +90 212 659 43 25 - Fax.: +90 212 659 75 65
info@asgidakimyasallari.com
Alışveri?Sitesi Çadır Şemsiye Detoks Cihaz?/font>
, who has been instrumental in the success of the Fendi brand over the last 30 years.