ÜRÜNLERİMİZ / Soya ��r��nleri

 İzole Soya Proteini (%90)  İzole soya protein; soya proteininin en saf halidir. Yağı alınmış soya gevrekleri su ile seyreltilmiş alkali içinde eritilir ve bu işlem sırasında erime özelliği olmayan lifler ayrıldıktan sonra pH seviyesi 7’ye ayarlandıktan sonra tekrar eritilir ve kurutularak izole soya proteini elde edilir. İzole soya proteini, salam ve sosis gibi yağ oranı yüksek işlenmiş et ürünlerinde kullanılmaktadır ve pişirme esnasında ortaya çıkan küçülme ve ağırlık kaybını azaltmaktadır. Karbonhidrat içermez ve protein oranı en az %90’dır.

 İzole Soya Proteini İkamesi (min %60)  

 Soya Proteini Konsantresi (%70)  Soya fasulyelerinden yağ ayrıştırılırken aynı zamanda soya gevreklerinin içindeki tüm nem kaybolur. Soya proteini konsantresi bu yapım aşamasında ortaya çıkan üründür. En az %70 protein ve karbonhidrat içerir. Yağsız soya fasulyesinden elde edilen bu ürün emülsiyon özellikleri nedeni ile unlu gıdalarda katkı maddesi olarak kullanılır.

 Soya Unu  Soya fasulyesinin kavrulup, öğütülmesiyle elde edilen soya unu, yüksek nitelikli protein açısından zengin olmakla birlikte; mükemmel bir demir, kalsiyum ve B vitaminleri kaynağıdır. Ekmek üretiminde ve tüm unlu mamullerde kullanılabilen soya unu sayesinde hem ürünün maliyeti düşürülebilmekte, hem de kalitesi artmaktadır. Pişirme esnasında hamurun su tutma yeteneğini arttırır. Böylece bir günde tüketilmesi gereken ekmeğin raf ömrü artar.

 Texture Soya Proteini  Konsantre soya proteininden elde edilen tekstüre soya proteini, et sektöründe sıkça kullanılmaktadır. Sucuk, salam, sosis, tavuk burger, hamburger, köfte ve yeniden yapı kazandırılmış tavuk ürünleri (nugget, şinitzel, cordon bleu vb.) ve vejetaryenlere yönelik ürünlerde kullanılan tekstüre soya proteini, pişirme sırasında bu ürünlerin salgıladıkları suyu emerek, ürünün küçülmesini önler ve görünümlerine katkıda bulunur. Protein oranı düşük gıdaların besin değerini arttırır. Yağ oranı yüksek gıdaların kalori miktarını düşürür. Tek başına soya eti ve soya kıyması olarak da kullanılabilir.

 

 
 
A few replica rolex days ago the move, his wife in the finishing replica watches time pulls out of the bookcase watch, not uk replica watches to use traces, just on the case cracked a replica rolex crack. His wife to give it to me, questioning is there a story or case crack the so why Lord your rolex replica watches preserved, homes are not allowed to be taken out.
 
As İleri Gıda Müh. İn? San. ve Tic. Ltd. Şti.
İSTO?C Plaza 10.Kat No: 85 Bağcılar / İSTANBUL
Tel.: +90 212 659 43 25 - Fax.: +90 212 659 75 65
info@asgidakimyasallari.com
Alışveri?Sitesi Çadır Şemsiye Detoks Cihaz?/font>
, who has been instrumental in the success of the Fendi brand over the last 30 years.