ÜRÜNLERİMİZ / Ta����y��c�� ve ����z��c��ler

 Gliserin Farma  Gıda üretiminde bir solvent, nemlendirme ajanı (özellikle pişirilmiş gıdalarda) ve şuruplarda bir bileşen olarak kullanılır. Tatlandırmada ve renklendirmede gliserol bir solvent olarak rol oynar. Şekerlemelerde gliserin şekerin kristalizasyonunu engeller. Dondurmada yapıyı iyileştirir ve daha az kullanımına izin verir.

 Monopropilen Glikol (MPG)  Renksiz, viskoz, kararlı, higroskobik bir sıvıdır.Kokusuz ve tatsızdır.Su, alkol ve pek çok organik solvent ile karışabilir.

 Malto Dekstrin  Glikoz şurubu veya glikoz polimeri olarak da bilinir. Ticari olarak nişastanın kısmen parçalanması ile elde edilir. Gıda endüstrisinde kıvam verici olarak kullanılır. Glikoz veya sükrozdan daha az tatlı olduğundan besine aşırı tatlı tat oluşturmaksızın daha faza miktarda katılabilir. Böylece besin, enerjiden daha yoğun hale getirilebilir. Sporcu içeceklerine ve bebek mamalarına tatlandırıcı olarak katılmaktadır. Düşük kalorili tatlandırıcıların bileşiminde yoğun tatlı tat veren aspartam, sakarin gibi yapay tatlandırıcılarla karışım halde kullanılmaktadır.

 

 
 
A few replica rolex days ago the move, his wife in the finishing replica watches time pulls out of the bookcase watch, not uk replica watches to use traces, just on the case cracked a replica rolex crack. His wife to give it to me, questioning is there a story or case crack the so why Lord your rolex replica watches preserved, homes are not allowed to be taken out.
 
As İleri Gıda Müh. İn? San. ve Tic. Ltd. Şti.
İSTO?C Plaza 10.Kat No: 85 Bağcılar / İSTANBUL
Tel.: +90 212 659 43 25 - Fax.: +90 212 659 75 65
info@asgidakimyasallari.com
Alışveri?Sitesi Çadır Şemsiye Detoks Cihaz?/font>
, who has been instrumental in the success of the Fendi brand over the last 30 years.